18.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 19, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (15-16/12)

 

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Άνοιξης

Σάββατο

15/12/18

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

 

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Σταμάτας

Σάββατο

15/12/18

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

3.

ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

15/12/18

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

 

4.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

5.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Βάρης

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

6.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Κερατέας

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

 

7.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

 

8.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Καλάμου

Σάββατο

15/12/18

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

 

10.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Ραφήνας

Σάββατο

15/12/18

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

11.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

15/12/18

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

 

12.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

13.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Αναβύσσου

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 

14.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Κρυονερίου

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

15.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Διονύσου

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

 

16.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Αυλώνα

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

 

Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Διονύσου

Σάββατο

15/12/18

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

 

18.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Κουβαρά

Σάββατο

15/12/18

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

19.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Αφιδνών

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

 

20.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Βούλας

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΠΑΠΠΑΣ .
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

21.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Γέρακα

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

 

22.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

 

23.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Σταμάτας

Κυριακή

16/12/18

15:00

ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

 

 

Related posts

Με γκολ του ΚΡΙΛΛΗ στην παράταση πέρασε ο Αστέρας Βάρης

Abola Team 3

Παιχνίδια για την Α’ και την Β’ κατηγορία την Τετάρτη (29/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Από την Άνοιξη στον ΑΟ Άρτεμις ο Μπουσδέκης

Abola Team 3