free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (22-23/12)

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

2.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

3.

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

23/12/18

12:30

   

4.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

5.

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

6.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

7.

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

9.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

10.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

22/12/18

16:00

   

11.

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

12.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

13.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

14.

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

20.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

21.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

23/12/18

12:30

   

22.

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

23/12/18

12:45

   

23.

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

23/12/18

17:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

24.

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

25.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

26.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

23/12/18

12:00

   

27.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

23/12/18

12:00

   

28.

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

23/12/18

12:30

   

29.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

30.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

31.

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

32.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

   

33.

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

22/12/18

17:30

   

34.

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

23/12/18

10:30

   

35.

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

23/12/18

12:30

   

36.

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

23/12/18

15:00

   

 

Related posts

Πήρε Σκουλιδάκη, ανανέωσαν οι Πετρόχειλος και Κόλλιας στους Νέους Ευγενείας

Abola Team 3

«Μπαμ» με Σκορδίλη η ΑΕ Μοσχάτου!

Kώστας Παλαιολόγος

Η Νανά Γιανναδοπούλου υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων στoν Καραβά

admin