free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές του ερχόμενου σαββατοκύριακου (22-23/21)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

 

2.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

 

3.

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)

 

4.

Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

23/12/18

15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

5.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Κυριακή

23/12/18

15:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

 

6.

ΒΥΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)

Κυριακή

23/12/18

15:00

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ(ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΠΣΔΑ))

 

7.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ

Κυριακή

23/12/18

15:00

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(11η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

9.

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

 

10.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

22/12/18

15:15

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))

 

11.

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

23/12/18

11:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))

 

12.

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

23/12/18

11:00

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

 

13.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

23/12/18

15:30

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

 

 

Related posts

ΕΠΣΔΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/2)

Nάσος Φακίδης

Προπόνηση στις 18/12 οι Μικτές της ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Κλήση για προπόνηση τη Δευτέρα 13/11 στις Μικτές Παίδων και Νέων της ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3