free page hit counter
27.6 C
Αθήνα
25 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές και παρατηρητές του ερχόμενου σαββατοκύριακου (5-6/1)

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Άνοιξης

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)

 

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Σταμάτας

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

3.

ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

4.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Γραμματικού

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

 

5.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 

6.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

 

7.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Βάρης

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

 

8.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Κερατέας

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Ανθούσας

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

 

10.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Αγίας Μαρίνας

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

11.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Καλάμου

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

 

12.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Ραφήνας

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

 

13.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

14.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Αναβύσσου

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

15.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Κρυονερίου

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

16.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Διονύσου

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

17.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Τετάρτη

09/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Κουβαρά

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

 

19.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Διονύσου

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

 

20.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΠΑΠΠΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

 

21.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Αφιδνών

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

 

22.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Βούλας

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

23.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Γέρακα

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

 

24.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

 

 

Related posts

Πρωτοβουλία συμπαράστασης 19/9 στη Νέα Μάκρη για τους πυρόπληκτους

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Κλήσεις προεθνικών ομάδων

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3