19.7 C
Athens
Οκτώβριος 19, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (12-13/1)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

2.

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

12/01/19

15:30

   

3.

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

4.

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

13/01/19

12:30

   

5.

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

6.

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

7.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:30

   

9.

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

12/01/19

15:30

   

10.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

11.

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

12.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

15:30

   

13.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

13/01/19

15:30

   

14.

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Δευτέρα

14/01/19

15:30

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:30

   

16.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

13/01/19

10:30

   

17.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

18.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

13/01/19

13:00

   

19.

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΙΓΙΝΑΣ

Κυριακή

13/01/19

13:00

   

20.

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

13/01/19

13:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΘΗΣΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

12/01/19

15:30

   

22.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

23.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

13/01/19

11:30

   

24.

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

13/01/19

12:00

   

25.

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

13/01/19

13:15

   

26.

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

27.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

13/01/19

16:00

   

Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

28.

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

12/01/19

15:30

   

29.

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

12/01/19

15:30

   

30.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

12/01/19

15:30

   

31.

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

32.

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

13:15

   

33.

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

13/01/19

15:30

   

 

Related posts

Η ΕΠΣ Πειραιά για τις αλλαγές στον ΚΑΠ των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Abola Team 3

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα του Πειραιά

Abola Team 2

“Αστέρι”η Αναγέννηση

Κωνσταντίνος Περούλης