Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του σαββατοκύριακου (12-13/1)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

 

2.

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

3.

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Σάββατο

12/01/19

17:00

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

 

4.

ΒΥΖΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ(ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΠΣΔΑ))

 

5.

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

 

6.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

 

7.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))

 

9.

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

13/01/19

11:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))

 

10.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή

13/01/19

11:00

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

11.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

12.

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

13.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

HABILAJ A., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

 

Related posts

Τα σημερινά (8/2/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom

«Πέρασε» από τον Ασπρόπυργου ο Πανελευσινιακός

Nάσος Φακίδης

Στις 3/9 οι κληρώσεις για τα πρωταθλήματα Α’ και Β’ κατηγορίας, αλλά και του κυπέλλου 2018/19

Abola Team 2