free page hit counter
27.6 C
Αθήνα
25 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (12/1) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

1-2

2.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

0-1

3.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.

1-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

0-1

5.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

2-1

6.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

4-1

7.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

1-1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

3-0

9.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

3-2

10.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.

3-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΒΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

2-1

12.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

2-0

13.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.

0-4

14.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

0-4

15.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

1-1

16.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.

0-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

2-0

18.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

1-0

19.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

1-3

20.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.

5-2

21.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

6-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

22.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

0-1

23.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.

1-2

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

24.

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

1-7

25.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

1-1

 

Related posts

Παρελθόν ο Τούντας από τον Κένταυρο Βριλησσίων

Abola Team 2

Σημαντικό βαθμό τα Μελίσσια

abola10

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Πρόκου (vid)

abola10