20 Απριλίου, 2024
Β' ΕΠΣΑΝΑ

«Μοιρασιά»» στην Ραφήνα

Αετός Πικερμίου – Νίκη Δροσιάς 1–1

Αετός Πικερμίου και Νίκη Δροσιάς «μοιράστηκαν» από έναν «βαθμό» στην Ραφήνα καθώς αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1. Οι γηπεδούχοι, προηγήθηκαν με τον Αμέρ στο 89’ αλλά οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με τον Γκεσούρα στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο οποίος διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα. Διαιτητής ήταν ο Κορώνιας με βοηθούς τους Γκούβα και Τζαφόλια.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ: Μεϊντάνης, Τσιούμας, Δριλάκης, Δημητρίου, Καλογραιάκης, Γκιντίδης, Μπερέτης (63’ Τσιούμας), Κόλλιας, Καραβατάκης, Δογάνης (78’ Αμέρ), Καδίτης

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ: Πολεμίτης (46’ Παναγόπουλος, Κατσέρης, Μπαμπιάν, Χαμζάι, Γκεσούρας, Καρατσίκοε, Ασημακόπουλος (70’ Μηλιώτης), Καλαμαράς, Μίχας, Μαρωλίας (63’ Αρκατίνης), Αγγελόπουλος (78’ Θεοδώρου)