free page hit counter
27.6 C
Αθήνα
25 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (26/1) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.

2-0

4.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

1-2

5.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

2-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

0-0

7.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

3-2

8.

ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

26/01/19

15:30

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

1-2

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

3-0

10.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

2-1

11.

ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

1-2

12.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

2-0

13.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.

0-1

14.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.

3-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

1-2

16.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

1-4

17.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

2-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

0-2

19.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

6-0

20.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

1-1

21.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

2-0

22.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.

2-1

23.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:30

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

4-1

24.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:30

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

3-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.

3-0

26.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.

7-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.

4-1

28.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

1-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

29.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

1-2

30.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

1-0

31.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.

0-0

 

Related posts

Τέλος ο Μαυρίκος από το Δάσος Χαϊδαρίου

Abola Team

ΕΠΣΑ (Κύπελλο): Το πρόγραμμα της 3ης φάσης

Ρένος Γιαμπουράς

To πρόγραμμα του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team