free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (26-27/1)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

1.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο

26/01/19

15:00

2-0

2.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

1-2

3.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

2-0

4.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

27/01/19

15:00

4-1

5.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

2-0

6.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-1

7.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-1

8.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

5-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

0-0

10.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

3-2

11.

ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

26/01/19

15:30

1-2

12.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

27/01/19

12:15

1-0

13.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

2-1

14.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-1

15.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-2

16.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-3

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

17.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

3-0

18.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

26/01/19

15:00

2-1

19.

ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

1-2

20.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

2-0

21.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

0-1

22.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

3-2

23.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

27/01/19

15:00

0-3

24.

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

25.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

1-2

26.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

1-4

27.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

2-0

28.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κυριακή

27/01/19

15:00

4-0

29.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

27/01/19

15:00

4-1

30.

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-0

31.

ΠΕΥΚΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΠΕΥΚΗΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

2-1

32.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

33.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

0-2

34.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

6-0

35.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

26/01/19

15:00

1-1

36.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

2-0

37.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

2-1

38.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:30

4-1

39.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:30

3-1

40.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

41.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

3-0

42.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

7-0

43.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

27/01/19

09:30

1-3

44.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

27/01/19

11:00

4-0

45.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

27/01/19

11:00

2-1

46.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΦΟΒΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κυριακή

27/01/19

12:00

3-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

47.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

26/01/19

15:00

4-1

48.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

1-1

49.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

27/01/19

11:00

5-0

50.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

27/01/19

11:00

4-0

51.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

0-3

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

 

52.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

27/01/19

11:00

2-0

 

53.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

27/01/19

11:00

6-0

 

54.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

27/01/19

12:00

2-1

 

55.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

1-2

 

56.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

27/01/19

15:00

0-2

 

57.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

27/01/19

15:30

0-2

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

 

58.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

26/01/19

15:00

1-2

 

59.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

1-0

 

60.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

0-0

 

61.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

27/01/19

09:30

0-3

 

62.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

27/01/19

11:00

1-2

 

63.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

27/01/19

15:00

0-1

 

                                 

 

Related posts

Λειτουργία Σχολής Διαιτησίας

Abola Newsroom

Τα σημερινά (1/2/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Τον Μάϊο ξεκινάνε τα έργα στο γήπεδο Γλυφάδας

Abola Team 3