11.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 9, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (26-27/1)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

0-2

2.

ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

5-3

3.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

2-2

4.

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΒΥΖΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

0-3

5.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

3-1

6.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

3-0

7.

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

2-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

1-1

9.

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))

2-0

10.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή

27/01/19

10:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

 

11.

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

27/01/19

11:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))

1-6

12.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή

27/01/19

12:15

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

1-1

13.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

3-2

 

Related posts

Υπέγραψε στον Ακράτητο ο Κοντούλης

Nάσος Φακίδης

Ελεύθερος ο Θάνος Χατζής από τον Άτταλο Νέας Περάμου!

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3