free page hit counter
22.6 C
Αθήνα
18 Απριλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (26-27/1)

Α Κατηγορία
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Άνοιξης

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

1-0

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΡΚΟ

Σταμάτας

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Διεκόπη

3.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Ραφήνας

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

2-2

4.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

2-1

5.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-1

6.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

0-1

7.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Βάρης

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

4-0

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

1-0

Β Κατηγορία
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Ανθούσας

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

1-0

10.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Ραφήνας

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-2

11.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Καλάμου

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

0-1

12.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

0-0

13.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

1-1

14.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

1-1

15.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Αναβύσσου

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

7-0

16.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Νέας Μάκρης

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

7-2

Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Κουβαρά

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

0-1

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Διονύσου

Σάββατο

26/01/19

15:00

ΠΑΠΠΑΣ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

2-0

19.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-4

20.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Συκαμίνου

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

3-0

21.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Αφιδνών

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

3-1

22.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Βούλας

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

0-5

23.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Γέρακα

Κυριακή

27/01/19

15:00

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

0-0

 

Related posts

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι στιγμής αγώνες σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (6-7/4)

Nάσος Φακίδης

Ο Μακρίδης στο Σαρωνικό Αναβύσσου

Abola Team