13.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣANA: Τα σημερινά (2/2) αποτελέσματα

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

5.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Αναβύσσου

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

0-2

6.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Αγίας Άννας

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

0-0

7.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Κερατέας

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

5-2

8.

ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

0-0

9.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Άνοιξης

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

1-2

Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Σταμάτας

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

1-1

11.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

1-0

12.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κρυονερίου

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

0-2

13.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Ραφήνας

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

2-2

Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

2-1

 

Related posts

Κουβαράς-Αήττητος Σπάτων, Νικολακάκης-Θύελλα Ραφήνας και το ντέρμπι Παλληνιακός-Κεραυνός Κερατέας στην 1η αγωνιστική της Α’ κατηγορίας έβγαλε η κλήρωση για το Κύπελλο και τα πρωταθλήματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑΝΑ για την διάθεση αιτήσεων μεταβολών

Abola Team 3

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ-ΑΟ ΑΥΛΩΝ 2 – 2 (πέναλτι: 2 – 3)

Abola Team 3