9.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (9-10/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

   

2.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Σάββατο

09/02/19

15:30

   

3.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:30

   

4.

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

5.

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

6.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

7.

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Δευτέρα

11/02/19

15:30

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

   

9.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:30

   

10.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

10/02/19

13:00

   

11.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

12.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

13.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

10/02/19

16:00

   

14.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Δευτέρα

11/02/19

16:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

16.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

10/02/19

11:00

   

17.

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

10/02/19

13:00

   

18.

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

ΑΙΓΙΝΑΣ

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

19.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

20.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

   

22.

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

   

23.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

10/02/19

13:00

   

24.

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

10/02/19

13:15

   

25.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

10/02/19

13:30

   

26.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

27.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

10/02/19

15:30

   

 

Related posts

«Ανοικτοί λογαριασμοί» στη Νίκαια

Nάσος Φακίδης

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) στον Πειραιά

Abola Team 3

Την τεχνική ηγεσία της ΑΕ Νίκαιας ανέλαβε ο Στάθης Φουρίκης

Abola Team 3