21.7 C
Athens
Οκτώβριος 23, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (9-10/2)

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Άνοιξης

Σάββατο

09/02/19

15:00

   

2.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Ραφήνας

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

3.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Σταμάτας

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

4.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

5.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Μαραθώνα

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

6.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

7.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Βάρης

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Ανθούσας

Σάββατο

09/02/19

15:00

   

10.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

09/02/19

15:00

   

11.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Καλάμου

Σάββατο

09/02/19

15:00

   

12.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

09/02/19

15:00

   

13.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

14.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Γέρακα

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

15.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

16.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Αναβύσσου

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Κουβαρά

Σάββατο

09/02/19

15:00

   

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Διονύσου

Σάββατο

09/02/19

15:00

   

19.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

20.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

21.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Συκαμίνου

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

22.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Αφιδνών

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

23.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Βούλας

Κυριακή

10/02/19

15:00

   

 

Related posts

Ευχές από τον Σαρωνικό για καλή επιτυχία για το σημερινό ματς Κυπέλλου με Πολυδένδρι

Abola Team 3

Δύο νεαρούς ταλαντούχους παικτες απεκτησε η Ατλαντίδα

Abola Team 2

Στον Γέρακα για «φινάλε» ο Τσούκας

Abola Team 2