13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (23-24/2)

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Ραφήνας

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

3-3

2.

ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Άνοιξης

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

Αναβλήθηκε

3.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

3-1

4.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Σταμάτας

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

2-2

5.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Βούλας

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

4-2

6.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

4-1

7.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ

Μαραθώνα

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

0-1

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

1-0

Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Νέων Παλατίων

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

6-0

10.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Σταμάτας

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

3-1

11.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Ανθούσας

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Αναβλήθηκε

12.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

4-4

13.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

0-0

14.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Γέρακα

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

0-0

15.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-0

16.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Αναβύσσου

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Διακόπηκε

Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Κουβαρά

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

Αναβλήθηκε

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Διονύσου

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

4-0

19.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΠΑΠΠΑΣ ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

1-2

20.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

3-0

21.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Γραμματικού

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

Αναβλήθηκε

22.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

1-2

23.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Αφιδνών

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

Αναβλήθηκε

 

Related posts

Οριστικά και αμετάκλητα ανέβηκαν Θησέας Ν. Μάκρης και Πολυδένδρι-49 ομάδες δήλωσαν συμμετοχή στο Κύπελλο-Με 16 ομάδες Α’ και Β’ κατηγορία, με 14 η Γ’ κατηγορία

Abola Team 3

Η Μαρκό 2-0 εντός έδρας τον Παλληνιακό και τα Καλύβια 2-1 εκτός την Θύελλα Ραφήνας στα πρώτα ματς για την ημιτελική φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ: Αναλυτικά τα ματς

Abola Team 3

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3