11.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (16-17/3)

(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ

Ραφήνας

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

2.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Σταμάτας

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

3.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

4.

ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Άνοιξης

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

5.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Κάτω Αχαρνών

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

6.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Βούλας

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

7.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

8.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Ανθούσας

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

10.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

11.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

12.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

13.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Γέρακα

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

14.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Σταμάτας

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

15.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

16.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Κουβαρά

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

18.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

19.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

20.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Γραμματικού

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

21.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Καπανδριτίου

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

22.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

23.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αφιδνών

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

 

Related posts

Και την παρουσία δεύτερου πρωταθλήματος υποδομών μελετά η ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Όλα τα στοιχεία, οι συνθέσεις και τα γκολ από τα ματς της 5ης αγωνιστικής στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom