19.7 C
Athens
Οκτώβριος 18, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του ερχόμενου σαββατοκύριακου (30-31/3)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

 

3.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

 

4.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.

 

5.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

31/03/19

12:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

 

6.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

 

7.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

 

8.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

 

9.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

 

11.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

 

12.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

 

13.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

 

14.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

 

15.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.

 

16.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΑΣΩΝ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.

 

17.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

 

19.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

 

20.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

 

21.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.

 

22.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

23.

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

 

24.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

 

25.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

26.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

 

27.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

 

28.

ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

 

29.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

 

30.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

 

31.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

 

32.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

 

33.

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

34.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

 

35.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

 

36.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

 

37.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

 

38.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

 

39.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

 

40.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.

 

41.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

31/03/19

12:15

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

42.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΕΝΟΣ Α.

 

43.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

31/03/19

10:00

ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.

 

44.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

 

45.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

 

46.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

 

47.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

31/03/19

13:30

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

48.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

 

49.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

 

50.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.

 

51.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

 

52.

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

53.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

 

54.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.

 

55.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

 

56.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΡΟΥΦ

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

 

57.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

31/03/19

11:30

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.

 

58.

ΠΛΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

31/03/19

13:15

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

59.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.

 

60.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ.

 

61.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

31/03/19

10:45

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.

 

62.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

31/03/19

11:00

ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.

 

63.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.

 

64.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

31/03/19

16:30

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

 

Related posts

Στα ημιτελικά η Εθνική Κωφών του Γιάννη Δημητρίου πέταξε έξω την Παγκόσμια πρωταθλήτρια Τουρκία!

Αποχώρησε ο Γιάννης Ντάκουρης από την Δάφνη Παλαιού Φαλήρου

Abola Team 3

Τέσσερις παίκτες ανανέωσαν στο Παλαιό Φάληρο

Abola Team 3