11.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (6-7/4)

Α Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

2.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Βάρης

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

3.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Γραμματικού

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

4.

ΜΑΡΚΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Μαρκόπουλου

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

5.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Κερατέας

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

6.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

7.

ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Άνοιξης

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

8.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Μαραθώνα

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

10.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Καλάμου

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

11.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Κρυονερίου

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

12.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Ραφήνας

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

13.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Άνοιξης

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

14.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Αυλώνα

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

15.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

16.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Διονύσου

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

18.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Βούλας

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

19.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Γέρακα

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

20.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Αγίας Άννας

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

21.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Σταμάτας

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

22.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Ανθούσας

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

23.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Αφιδνών

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ (Κύπελλο): Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων (2η φάση)

Ρένος Γιαμπουράς

Σε αναζήτηση νέας ποδοσφαιρικής στέγης ο Χρήστος Κύρκος

Ρένος Γιαμπουράς

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ16

Nάσος Φακίδης