21.4 C
A' ΑΘΗΝΩΝ

Θετικός Αθηναϊκός!

Πολύ καλή εικόνα άφησε στο φιλικό του αγώνα ο Αθηναϊκός με την Κ19 του Ολυμπιακού με τις δύο αναδεικνύονται ισόπαλες με 1-1.

Σε ένα πολύ δυνατό φιλικό ματς, οι νεαροί “ερυθρόλευκοι” προηγήθηκαν στο 57ο λεπτό με τον Λιάτσο, όμως οι γηπεδούχοι είχαν απάντηση πέντε λεπτά αργότερα με τον Λημνιό διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα.

Οι δύο ομάδες αγωνίστηκαν με τους:

Αθηναϊκός: Μανωλικίδης, Βασιλείου, Βέλης, Κοσμίδης, Σισέ, Οικονόμου, Ορέγκα, Σκούμας, Ερέκι, Λημνιός, Χοτζάι.

Αγωνίστηκαν και οι: Κακαβάς, Ξεριζώτης, Θανόπουλος, Ρούσσος, Μαρίνης, Μακραδήμας.

Ολυμπιακός: Τζολάκης, Τσάβος, Ασλανίδης, Παστριός, Ντουμάνης, Σαπουντζής, Κασέμι, Λιάτσος, Αρσενίδης, Σύρμης.

Αγωνίστηκαν και οι: Στουρνάρας, Κατσογιάννης, Κεραμιδάς, Μαρτίνης, Νεοφυτιάδης, Νικολής, Σουρλής, Μαρίνος, Τσέλιος, Φέκκας, Βοΐλης.