12.8 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

To πρόγραμμα της ΕΠΣΑΝΑ

Στην σέντρα και οι τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ και σας έχουμε το αναλυτικό πρόγραμμα:
Α’ Κατηγορία
Αγώνες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημερομηνία
Ώρα
Παλλαυρεωτικός – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών
Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Σαρωνικός Αναβύσσου – Μάχη Μαραθώνα
Καλυβίων
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Κορωπί – Αστέρας Βάρης
Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Γλυκά Νερά – Άρης Βούλας
Γλυκών Νερών
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Θησέας Νέας Μάκρης – Τριγλία Ραφήνας
Αγίας Μαρίνας
Κυριακή
22/9/2019
16:30
ΠΑΣ Ωρωπός – ΠΑΟ Καλυβίων
Νέων Παλατίων
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Κρυονέρι – Παθιακάκης
Δροσιάς
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Άνοιξη
Αγίου Στεφάνου
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Β’ Κατηγορία
Αγώνες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημερομηνία
Ώρα
Πρωτέας Παλαιάς Φωκαίας – Νίκη Δροσιάς
Παλαιάς Φώκαιας
Σάββατο
21/9/2019
16:30
Αμφιάραος Καλάμου – Άρτεμις
Καλάμου
Σάββατο
21/9/2019
16:30
Σταμάτα – Λαυρεωτική
Σταμάτα
Σάββατο
21/9/2019
16:30
Ατλαντίδα – Διόνυσος
Ανθούσας
Σάββατο
21/9/2019
16:30
Νικητές Ανθούσας – Μαύρος Αετός
Ανθούσας
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Δόξα Άνοιξης – Βουλιαγμένη
Σταμάτας
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Εθνικός Νέας Μάκρης – Γέρακας
Νέας Μάκρης
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Παμπαιανικός – Νικολακάκης
ΔΑΚ Παιανίας
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Γ’ Κατηγορία
Αγώνες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημερομηνία
Ώρα
ΑΟ Παιανίας – ΑΕ Μενιδίου
ΔΑΚ Παιανίας
Σάββατο
21/9/2019
16:30
Ολυμπιακός Λαυρίου – Αυλώνας
Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Σάββατο
21/9/2019
16:30
Καπανδρίτι – Πανσταυραϊκός
Καπανδριτίου
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Δόξα Αγίας Άννας – Κουβαράς
Αγίας Άννας
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Νικηφόρς – Αετός Πικερμίου
Πολυδενδρίου
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Συκάμινο – ΑΟ Κερατέας
Συκαμίνου
Κυριακή
22/9/2019
16:30
Ολυμπιακός Βάρης – Ραμνούς
Βάρης
Κυριακή
22/9/2019
16:30

Related posts

Με εννέα παίκτες ενισχύθηκε ο Εθνικός Ν. Μάκρης

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom