19.5 C
Athens
Οκτώβριος 18, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

To πρόγραμμα της Β΄ και Γ΄ ΕΠΣΑ!

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/10/19 16:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/10/19 16:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΠΕΥΚΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 16:30
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/10/19 11:30
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/10/19 16:00
ΠΛΑΤΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 16:15
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/10/19 11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/10/19 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/10/19 16:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/10/19 09:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/10/19 09:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/10/19 12:30
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/10/19 12:30
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/10/19 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 10:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 13:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 10:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/10/19 11:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 13:15

Related posts

H Πεύκη “δάγκωσε”!

Abola Team

Η Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ 0-0 με την αντίστοιχη του Πειραιά έχοντας χαμένο πέναλτι και παίζοντας τον αντίπαλό της στο μισό γήπεδο

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/12 στην ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς