33.2 C
Αθήνα
Ιούνιος 26, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑ

 

 

1. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
6. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α.
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
11. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
16. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
20. ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
21. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
22. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/11/19 12:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
27. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
28. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
29. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
30. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/11/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α.
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
44. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/11/19 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 09:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
50. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/11/19 09:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/11/19 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
53. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/11/19 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
54. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΟΣΧΟΣ Α.
55. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 09:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/11/19 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
60. ΑΡΙΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε.
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
62. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/11/19 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 12:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.

Related posts

Θλίψη στο Χαραυγιακό για την απώλεια Κυργοτάση

abola10

Στο 1-1 Πανερυρθαϊκός και Παλαιό Φάληρο

Abola Team

Καθάρισε στο πρώτο δεκάλεπτο η Δόξα Βύρωνος

Παντελίδης Mάνος