34.1 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα σημερινά (2/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

8. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-0
9. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-0
10. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-0
11. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 3-0
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α. 1-1
14. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-0
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-6
17. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-0
19. ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-1
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-0
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-1
23. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-1
24. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 5-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-2
26. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
27. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 3-0
28. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-0
30. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
31. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-5
32. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 4-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 4-2

Related posts

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ. – ΔΙΑΝΑ ΗΛ. 0-2: Έτσι βάφτηκε στα “κυανέρυθρα” το τοπικό ντέρμπι!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Η ΑΕ Περιστερίου 1-0 τον Φωστήρα Ηλιούπολης

Abola Team

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (5-6/1) στην Γ’ κατηγορία

Nάσος Φακίδης