18.6 C
Athens
Νοέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα σημερινά (2/11/2019) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
3. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 02/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-2
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Διονύσου Σάββατο 02/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σταμάτας Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-1
6. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
2-3
7. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-1
8. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αγίας Άννας Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-2
9. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-0
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 02/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
4-2
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)

Related posts

Επιστροφή στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ η Άνοιξη, τεσσάρα ο Παθιακάκης, νίκες για Βουλιαγμένη, Μάχη Μαραθώνα, ισοπαλία τα Καλύβια

Abola Team 3

Το πρόγραμμα της Τετάρτης σε πρωτάθλημα και Κύπελλο (24/1) και του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Την Τετάρτη 7/2 η κλήρωση της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2)

Abola Team 3