Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα σημερινά (3/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-0
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-0
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-0
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 3-0
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-3
6. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-2
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-2
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α. 1-1
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-0
11. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-0
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 4-0
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-3
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-2
16. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-6
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-0
20. ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-1
21. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-0
22. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/11/19 12:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-0
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-0
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-1
27. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-1
28. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 5-0
29. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-3
30. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 2-0
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-2
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 3-0
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-1
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/11/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 5-1
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-5
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-0
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-5
44. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-3
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/11/19 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-5
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 09:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-1
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-2
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 4-1
50. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/11/19 09:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-3
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/11/19 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 2-1
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-3
53. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/11/19 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-4
54. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΟΣΧΟΣ Α. 4-1
55. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-3
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 4-2
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 09:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 5-0
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/11/19 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 1-1
60. ΑΡΙΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε. 1-1
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-6
62. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/11/19 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 12:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 4-0
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-4

Related posts

Η Ηλιούπολη 3-0 τα Σούρμενα στο Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Γκέλα για Αλσούπολη

Παντελίδης Mάνος