18.6 C
Athens
Νοέμβριος 20, 2019
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 8ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑΝΑ:
Α Κατηγορία
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σάββατο 09/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γραμματικού Σάββατο 09/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Άνοιξης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ)
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 10/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Κυριακή 10/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ )
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 10/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Κυριακή 10/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 10/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 10/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
Γ Κατηγορία
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Γέρακα Σάββατο 09/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Κυριακή 10/11/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 10/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 10/11/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)

Related posts

Μεταγραφική κίνηση ουσίας η Βουλιαγμένη: Απέκτησε τον 26χρονο στόπερ Μάριο Πλάκα

Abola Team 3

Στον τελικό στα Χρυσοστόμεια η Τριγλία Ραφήνας

Abola Team 3

Συνεχίζει στον Αστέρα Βάρης ο αρχηγός Σπύρος Μίχος