7.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαββάτου 16/11 στην ΕΠΣΑ

Δείτε τα παιχνίδια του Σαββάτου 16/11 της 9ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑ:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
3. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
4. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
6. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
7. ΒΥΡΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
9. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
10. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
11. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
14. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
15. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
16. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
17. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
18. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
19. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
20. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
22. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
23. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (24/2) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Παναγιώτου Μάριος (Ρουφ): “Μπορούσαμε τη νίκη”

Κωνσταντίνος Ράπτης

«Διαζύγιο» με Μηλιά

Kώστας Παλαιολόγος