24.8 C
Αθήνα
Αύγουστος 10, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς της Κυριακής 17/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα παιχνίδια της Κυριακής 17/11 της 9ης αγωνιστικής για την ΕΠΣΑΝΑ:

Α Κατηγορία
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κυριακή 17/11/19 00:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )  Δεν θα διεξαχθεί
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κρυονερίου
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
Γ Κατηγορία
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Πολυδενδρίου
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κερατέας
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διώνης
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αυλώνα
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

Related posts

«Έδεσε» Κολοτούρο – Χρυσάφη η Ατλαντίδα!

Ρένος Γιαμπουράς

Κλήρωση της Γ΄ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Φιλικό με… αγγλικό σκορ στη Νέα Μάκρη, Άρτεμις-Σταμάτα 3-5

Abola Team 2