26.5 C
Αθήνα
Ιούνιος 27, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (11η Αγων.) στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
1. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σάββατο 30/11/19 00:00 (Δεν θα διεξαχθεί)
2. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 01/12/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Κυριακή 01/12/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 01/12/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
10. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
11. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Δροσιάς Σάββατο 30/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
13. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
14. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 01/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
15. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 01/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 01/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Γ Κατηγορία
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/11/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 01/12/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 01/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
20. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Άνοιξης Κυριακή 01/12/19 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αυλώνα Κυριακή 01/12/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
22. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Διώνης Κυριακή 01/12/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
23. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κερατέας Κυριακή 01/12/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Related posts

Η ΕΠΣΑΝΑ για τους επιλεχθέντες για την σχολή προπονητών UEFA C

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Η Αντωνίου σφυρίζει στο μεγάλο ντέρμπι Ατλαντίδα – Ολυμπιακός Λαυρίου

Ρένος Γιαμπουράς

Την Τετάρτη Μάχη Μαραθώνα – Μαρκό

Abola Team