Σε αναζήτηση νέας ομάδας βρίσκεται πλέον ο 19χρονος επιθετικός Γιάννης Νομικός, μετά τη λύση της συνεργασίας του με την Θύελλα Αγίου Δημητρίου. Ο ταλαντούχος φορ έχει φορέσει στο παρελθόν την φανέλα της Δόξας Βύρωνος και του Χαραυγιακού, ενώ έχει αγωνιστεί και στην Κ-17 του Πανιωνίου.
Στα συν του νεαρού ποδοσφαιριστή, ότι μπορεί ακόμα να αγωνιστεί ως “μικρός”, ενώ έχει την ευχέρεια να παίξει σε όλες τις θέσεις της επίθεσης.