15.3 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑ

Δείτε τα παιχνίδια αυτού του Σαββατοκύριακου για την ΕΠΣΑ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
3. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
12. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
13. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
15. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.
19. ΒΥΡΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
20. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
21. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
23. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
25. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
27. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
29. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
32. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
33. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 12:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π.
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
45. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 26/01/20 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.
46. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α.
50. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ.
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/01/20 09:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/01/20 10:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/01/20 12:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
57. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 09:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
60. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/01/20 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
61. ΑΡΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 26/01/20 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.

Related posts

Η Αθηναϊδα 1-0 εκτός την Ανθούπολη στο Κύπελλο

Abola Team 3

Μπαίνουν και οι ολοκαίνουργιοι πάγκοι από το εξωτερικό στο γήπεδο της Τερψιθέας

Abola Team 3

Πανθησειακός-Λέοντες 5-4 στα πέναλτι

Abola Team 3