Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (22-23/2/20) στην ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 21ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑΝΑ:
Α Κατηγορία
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
Σάββατο 22/02/20 00:00
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γλυκών Νερών
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
Β Κατηγορία
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλάμου
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Παλαιάς Φώκαιας
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέας Μάκρης
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΑΚ Παιανίας
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
Γ Κατηγορία
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας
Σάββατο 22/02/20 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κερατέας
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διώνης
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αυλώνα
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας
Κυριακή 23/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

Related posts

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στην ΕΠΣΑΝΑ σε Α’ και Β’ κατηγορία και στους Νέους

Abola Team 3

Ξεκίνησαν οι Νέοι του Κορωπίου, άρχισαν οι εγγραφές στις ακαδημίες

Abola Team 3