34.3 C
Αθήνα
Αύγουστος 4, 2021
Abola.gr
Β' ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Related posts

Λύθηκε η συνεργασία του Άρη Βούλας με τον τεχνικό Κυριάκο Δαγγούλη

Abola Team 3

Η ΑΕ Γέρακα 2-1 τον Σαρωνικό Αναβύσσου

Abola Team 3

Σταμάτα-Παμπαιανικός 0-1

Abola Team 3