39.4 C
Αθήνα
Αύγουστος 1, 2021
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Α’ Ομίλου της Α’ ΕΠΣΑΝΑ

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Related posts

Τον γκολτζή Ιάσονα Μασκλαβάνο απέκτησε ο Αστέρας Βάρης

Abola Team 3

Οι συνθέσεις και τα γκολ σε όλα τα ματς της Κυριακής (8/10) στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η ενημέρωση του Άρη Βούλας για την αλλαγή διεξαγωγής του τουρνουά BOCA SPORT ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Abola Team 3