39.9 C
Αθήνα
Αύγουστος 2, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Tην Κυριακή 6/9 διεξάγονται 22 ματς για το Κύπελλο ΕΠΣΑ

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/09/20 09:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
2. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/09/20 10:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
3. ΑΦΟΒΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
4. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 06/09/20 10:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
6. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
7. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
8. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
9. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
10. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/09/20 12:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
11. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
12. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
14. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
16. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 06/09/20 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
17. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
18. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/09/20 16:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε.
20. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
22. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/09/20 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

Related posts

Διοικητικό Συμβούλιο εφ’ όλης της ύλης 11/10 στην Αθηναϊδα

Abola Team 3

Α’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Ρένος Γιαμπουράς

Φοβερή η Πέρα Κλουμπ!

Abola Team