21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 19, 2020
Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ εθνική : Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Άρης Σκάλας  – Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος  – Κορωνίδα Κοιλάδας
ΑΕ Ερμιονίδας  – Ερμής Μελιγούς
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Ρουφ  – Παναρκαδικός
Ρεπό: Μολαϊκός
2η αγωνιστική
Μολαϊκός  – Ναύπλιο 2017
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Άρης Σκάλας
Κηφισιά  – ΑΕ Ερμιονίδας
Κορωνίδα Κοιλάδας  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ερμής Μελιγούς  – ΠΑΟ Ρουφ
Πανγυθεατικός  – Παναρκαδικός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
3η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – Άρης Σκάλας
Άγιος Ιερόθεος  – Μολαϊκός
ΑΕ Ερμιονίδας  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΠΑΟ Ρουφ  – Κηφισιά
Παναρκαδικός  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Πανγυθεατικός  – Ερμής Μελιγούς
Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος  – Ναύπλιο 2017
Άρης Σκάλας  – ΑΕ Ερμιονίδας
Μολαϊκός  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά  – Πανγυθεατικός
Κορωνίδα Κοιλάδας  – Ερμής Μελιγούς
Ρεπό: Παναρκαδικός
5η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – ΑΕ Ερμιονίδας
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Άγιος Ιερόθεος
ΠΑΟ Ρουφ  – Άρης Σκάλας
Παναρκαδικός  – Μολαϊκός
Πανγυθεατικός  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Κορωνίδα Κοιλάδας  – Κηφισιά
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς
6η αγωνιστική
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Ναύπλιο 2017
ΑΕ Ερμιονίδας  – ΠΑΟ Ρουφ
Άγιος Ιερόθεος  – Παναρκαδικός
Άρης Σκάλας  – Πανγυθεατικός
Μολαϊκός  – Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Ρεπό: Κηφισιά
7η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – ΠΑΟ Ρουφ
Παναρκαδικός  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Πανγυθεατικός  – ΑΕ Ερμιονίδας
Ερμής Μελιγούς  – Άγιος Ιερόθεος
Κορωνίδα Κοιλάδας  – Άρης Σκάλας
Κηφισιά  – Μολαϊκός
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
8η αγωνιστική
Παναρκαδικός  – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Ρουφ  – Πανγυθεατικός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Ερμής Μελιγούς
ΑΕ Ερμιονίδας  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Άγιος Ιερόθεος  – Κηφισιά
Μολαϊκός  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρεπό: Άρης Σκάλας
9η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – Πανγυθεατικός
Ερμής Μελιγούς  – Παναρκαδικός
Κορωνίδα Κοιλάδας  – ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Άγιος Ιερόθεος
Άρης Σκάλας  – Μολαϊκός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας
10η αγωνιστική
Ερμής Μελιγούς  – Ναύπλιο 2017
Πανγυθεατικός  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Παναρκαδικός  – Κηφισιά
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΕ Ερμιονίδας  – Μολαϊκός
Άγιος Ιερόθεος  – Άρης Σκάλας
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ
11η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Κηφισιά  – Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Παναρκαδικός
Μολαϊκός  – ΠΑΟ Ρουφ
Άρης Σκάλας  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΑΕ Ερμιονίδας  – Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Πανγυθεατικός
12η αγωνιστική
Κηφισιά  – Ναύπλιο 2017
Ερμής Μελιγούς  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πανγυθεατικός  – Μολαϊκός
Παναρκαδικός  – Άρης Σκάλας
ΠΑΟ Ρουφ  – Άγιος Ιερόθεος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Κορωνίδα Κοιλάδας
13η αγωνιστική
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Κηφισιά
Μολαϊκός  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Άρης Σκάλας  – Ερμής Μελιγούς
Άγιος Ιερόθεος  – Πανγυθεατικός
ΑΕ Ερμιονίδας  – Παναρκαδικός
ΠΑΟ Ρουφ  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ρεπό: Ναύπλιο 2017

Related posts

Ο ΟΦ Ιεράπετρας συγχαίρει την ΑΕ Νεάπολης

Abola Team 3

Επιστροφή Σαχίνη στον Ιάλυσο

Abola Team 2

Πρoς Εθνικό ο Μουράτ Σεροπιάν που αποδεσμεύτηκε από τον Ατρόμητο

Mάνος Χρυσός