16.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα σημερινά αποτελέσματα στην Α’ και Β’ ΕΠΣΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/09/20 16.30 0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30 1-1
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/09/20 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2

2

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 20/09/20
1-2
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ –

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 6-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-1
 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ

 

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30
      3-1
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 

 

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30       0-0
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 4-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π. 2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ. 1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α. 0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/09/20 16:30
4-2

Related posts

Αποχώρηση Φιλίππου από την Κηπούπολη!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τελειώνουν τα βάσανα για τους πρωταθλητές Αθηνών!

Ρένος Γιαμπουράς

Ο Ορφέας 1-0 τον Ποσειδώνα στο 88′

Abola Team