24.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα πλήρη αποτελέσματα σε Α’, Β, Γ’ κατηγορία της ΕΠΣΑ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-3
2. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-0
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-0
6. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-2
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-2
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-0
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-2
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-0
13. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 3-4
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
17. ΙΑΣΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-1
18. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-0
19. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
20. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
21. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 4-0
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-0
23. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
24. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-2
25. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 1-0
26. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-0
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-3
28. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 4-0
30. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
31. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
32. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΟΨ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
33. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-2
34. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-1
35. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
37. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-1
38. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
39. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-1
42. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-1
43. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-2
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
45. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 4-0
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 1-3
47. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε. 1-0
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ. 5-0
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 1-5
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-1
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 2-0
52. ΑΡΙΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 0-2
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 1-0
54. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/09/20 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-2
55. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 9-0
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-2
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 10:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α. 5-0
58. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-1
59. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 1-0
60. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-0
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-2

Related posts

ΔΙΑΝΑ επικράτησε με 2-0 της Κηφισιάς

admin

Με γκολάρα του Γιάννη Ασλανίδη ο Αγ. Δημήτριος καθήλωσε με 1-0 εκτός τον Αγ. Ιερόθεο και προκρίθηκε στο Κύπελλο

Abola Team 2

Λαγγουράνης (ΑΕ Περιστερίου): “Η ομάδα θα παραμείνει κατηγορία”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης