31.2 C
Αθήνα
Ιούλιος 31, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα σημερινά αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-1
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 4-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/10/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-0
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-3
ΠΟΨ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 4-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. 0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 1-2
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 5-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/10/20 16:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 0-4
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ. 3-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. 2-2

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (16-17/3)

Nάσος Φακίδης

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣΑ

Abola Team 2