free page hit counter
8.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 30, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019 Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
 

Related posts

Τριάρα το Ηράκλειο στο ντέρμπι!

abola10

«Επτάστερη» η Αγία Παρασκευή (7-0)

Abola Team

Καζαντζής (Σούρμενα):”Να προσέξουμε τη συνέχεια”(vid)

abola10