7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019 Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019 Β Κατηγορία 1ος Όμιλος\

1η Αγωνιστική

Ομάδες            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΠΟΨ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

2η Αγωνιστική

Ομάδες            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            

3η Αγωνιστική

Ομάδες            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΠΟΨ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

4η Αγωνιστική

Ομάδες            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

5η Αγωνιστική

Ομάδες            
ΠΟΨ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

6η Αγωνιστική

Ομάδες            
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            

7η Αγωνιστική

             
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΠΟΨ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

8η Αγωνιστική

             
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            

9η Αγωνιστική

             
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

10η Αγωνιστική

  Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΠΟΨ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ            

Ομάδες

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
 
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΨ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΠΟΨ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΟΨ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΠΟΨ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ            

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ            

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΠΟΨ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            

29η Αγωνιστική

Ομάδες            
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ            
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ            
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ            
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ            
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ            
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

30η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ            
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ            
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ            
ΠΟΨ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Related posts

Μπάμπης Κατσάνος: Η φιλοσοφία μου ταυτίζεται απόλυτα με το πλάνο της διοίκησης του ΑΟΝ Αργυρούπολης

Abola Team 3

Ο Βαγγέλης Ιντζέκαρος ανέλαβε την τεχνική ηγεσία των Πετραλώνων

Ρένος Γιαμπουράς

Παρελθόν ο Κορδάς από τον Παπάγο

Abola Team 2