15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Α΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τα σημερινά αποτελέσματα (4/10) στην ΕΠΣΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Άγιος Δημήτριος 3-0, Πανερυθραϊκός, Διάνα Ηλιούπολης 2-1, Ήφαιστος Περιστερίου – ΑΕ Ηρακλείου 1-0, Αστέρας Ζωγράφου – Ελπίδα 2-3, Νέα Ιωνία – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 1-1, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Λυκόβρυση 2-1, Χαϊδάρι – Άτταλος 1-3.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άγιος Δημήτριος – Ελπίδα, Διάνα Ηλιούπολης – Αστέρας Ζωγράφου, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Πανερυθραϊκός, Λυκόβρυση – Νέα Ιωνία, Άτταλος – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Ήφαιστος Περιστερίου, ΑΕ Ηρακλείου – Χαϊδάρι.

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Ιλίου – ΑΟ Περιστερίουv 1-1, Σούρμενα – Βύρωνας 1-0, Κένταυρος Βριλησσίων – Παλαιό Φάληρο 0-4, Παπάγος – Χαλάνδρι 3-0, Απόλλων Χαλανδρίου – Μικρασιατικός 4-0, Μελίσσια – Χολαργός 0-4, Αγία Παρασκευή – Ηλυσιακός 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Βύρωνας – Παλαιό Φάληρο, ΑΟ Περιστερίου – Κένταυρος Βριλησσίων, Χαϊδάρι – ΑΟ Ιλίου, Μικρασιατικός – Παπάγος, Χολαργός – Απόλλων Χαλανδρίου, Σούρμενα – Αγία Παρασκευή, Ηλυσιακός – Μελίσσια.

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Άγιοι Ανάργυροι – Ανθούπολη 3-0, Δόξα Βύρωνος – Αθηναϊκός 4-1, Καματερό – Πετράλωνα 1-0, Άρης Πετρούπολης – Βριλήσσια 5-0, Αίαντας Ταύρου – Κηπούπολη 1-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Ιάσονας 5-1, Τράχωνες – Αγία Ελεούσα 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανθούπολη – Κηπούπολη, Αθηναϊκός – Αίας Ταύρου, Πετράλωνα – Δόξα Βύρωνος, Ιάσονας – Καματερό, Αγία Ελεούσα – ΓΣ Αργυρούπολης Άγιοι Ανάργυροι – Άρης Πετρούπολης, Βριλήσσια – Τράχωνες.

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Θωμάς – ΑΕ Μεταμόρφωσης 2-2, Νεοπεντελικός – Ιεράπολη 1-2, Φωστήρας Ηλιούπολης – Υμηττός 2-1, Φοίνικας Περιστερίου – Δάφνη Αθηνών 1-0, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Πέρα Κλουμπ 1-2, Κολωνός – ΑΟ Καλαμακίου 1-1, Άρης Καλαμακίού – Λαύρα Αργυρούπολης 1-1.

  • Ρεπό είχε ο Κεραυνός Γλυφάδας.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ  Καλαμακίου – ΑΟΝ Αργυρούπολης, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Κολωνός, Ιεράπολη – Άγιος Θωμάς, Υμηττός – Νεοπεοντελικός, Δάφνη Αθηνών – Φωστήρας Ηλιούπολης, Κεραυνός Γλυφάδας – Άρης Καλαμακίου, Λαύρα Αργυρούπολης – Φοίνικας Περιστερίου.

  • Ρεπό έχει η Πέρα Κλουμπ.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Γκυζιακός – Πανιώνιος Καισριανής 2-3, ΠΟ Ψυχικού – Αλσούπολη 0-3, Νέα Σμύρνη – Κηφισιά 2010 1-0, Τερψιθέα – Χαλκηδονικός 4-1, Ελευθερούπολη – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-1, Εθνικός Αστέρας – Ταταύλα 0-3, Κοψαχείλα – Γαλαξίας Περιστερίου 1-1.

  • Ρεπό είχε ο ΓΣ Καισαριανής.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αλσούπολη – Γκυζιακός, Ταταύλα – ΠΟ Ψυχικού, Κηφισιά 2010 – Εθνικός Αστέρας, Χαλκηδονικός – Νέα Σμύρνη, Γαλαξίας – Τερψιθέα, ΓΣ Καισαριανής – Ελευθερούπολη, ΠΑΣ Γαλάτσι – Κοψαχείλα.

  • Ρεπό έχει ο Πανιώνιος Καισαριανής.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Κορωνίδα – Ποσειδώνας Γλυφάδας 1-0, Παράδεισος – Ιπποκράτης 1-1, Θρίαμβος Χαίδαρίου – Πεύκη 4-3, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ορφέας Αιγάλεω 3-0, Άρης Χολαργού – Άμιλλα Περιστερίου 0-1,  ΑΕ Περιστερίου – Αθηναΐδα 0-4, Αστέρας Εξαρχείων  – Ατρόμητος Χαλανδρίου 0-4,  Ηρακλής Περιστερίου – Λύκοι Χαϊδαρίου 2-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ποσειδώνας Γλυδάφας, Ιπποκράτης Περιστερίου – Κορωνίδα, Άμιλλα Περιστερίου – Παράδεισος, Λύκοι Χαϊδαρίου – Άρης Χολαργού, Πεύκη – Ηρακλής Περιστερίου, Ορφέας Αιγάλεω – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Αστέρας Εξαρχείων – ΑΕ Περιστερίου, Αθηναΐδα – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης.

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Φοίνικας Καλλιθέας – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου 0-3, Αστέρας Χαϊδαρίου – Αναγέννηση Πετρούπολης 1-2, Αίας Αθηνών – Ερμής Ηρακλείου 0-1, Θεμιστοκλής – Πατήσια 2-5, Αστέρας Γλυφάδας – Αίμος Πετρούπολης 2-0, Άτλας Κυψέλης – Θύελλα Περιστερίου 5-0.

  • Ρεπό είχε ο Κρόνος Αθηνών.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κρόνος Αθηνών – Φοίνικας Καλλιθέας, Ίωνες Παλαιού Φαλήρου – Θεμιστοκλής, Πατήσια – Αστέρας Χαϊδαρίου, Αναγέννηση Πετρούπολης – Αστέρας Γλυφάδας, Αίμος Πετρούπολης – Άτλας Κυψέλης, Θύελλα Περιστερίου – Αίας Αθηνών.

  • Ρεπό έχει ο Ερμής Ηρακλείου.

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραμεικός – Ιλίσσια 2004 5-1, Διαγόρας Αιγάλεω – Δάσος Χαϊδαρίου 2-2, Νίκη Αλίμου – Ζέφυρος 0-4, Παγκράτι – Αρίωνας 0-0, Αμπελόκηποι – Αττικός 2-1, Χρυσούπολη – Τριφυλλιακός 2-5.

  • Ρεπό είχε ο ΑΟ Κωφών.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Κωφών – Κεραμεικός, Ιλίσισια 2004- Χρυσούπολη, Τριφυλλιακός – Παγκράτι,, Αρίωνας – Διαγόρας Αιγάλεω, Δάσος Χαϊδαρίου – Νίκη Αλίμου, Ζέφυρος – Αμπελόκηποι.

  • Ρεπό έχει ο Αττικός.

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Άφοβος – Φωστήρας Καισαριανής 3-2, Προμηθέας – Μαρούσι 2-2, Πράσινα Πουλιά – Θρίαμβος Αθηνών 1-1, Κεραυνός Πετρούπολης – ΠΑΣ Αθηνών 0-1, Λέοντες – ΑΕ Ιλίου 0-2, Πλάτων – Πανθησειακός 2-1.

  • Ρεπό είχε ο Λαρισαϊκός.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λαρισαϊκός – Άφοβος, Φωστήρας Καισαριανής – Πράσινα Πουλιά, Θρίαμβος Αθηνών – Κεραυνός Πετρούπολης, ΠΑΣ Αθηνών – Προμηθέας, Μαρούσι – Λέοντες, ΑΕ Ιλίου – Πλάτωνας.

  • Ρεπό έχει ο Πανθησειακός.

 

Related posts

Ισόπαλοι χωρίς τέρματα Κεραμεικός-Αρμενική

Abola Team 3

Πήρε Σοφικiτη Ο Αττικος

Abola Team 2

Δυνατό Δ.Σ. ο Χαραυγιακός με τον Φύτρο πάλι στην Προεδρία

Kώστας Παλαιολόγος