14.7 C
19 Μαρτίου, 2024
Α΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ Παπάγου-Χολαργός 2-2

Από ένα ημίχρονο είχαν Χολαργός και Α.Σ. Παπάγου, οι οποίοι αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2. Το πρώτο μέρος ανήκε στον Χολαργό, ο οποίος προηγήθηκε 0-2 με γκολ των Σκούμα (17′) και Χατζή (13′). Στο δεύτερο 45λεπτο οι “στρατηγοί” έφεραν το ματς στα ίσα με τέρματα που πέτυχαν οι Δ. Ταλιούρας (54′) και Καραθανάσης (59′).
Διαιτήτευσαν οι Κατοίκος, Φωτόπουλος, Αραβίδης.
Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ: Κοραχάης, Καλτσής (84′ Καραβοκύρης), Ντουλάκης, Πεταλωτής (46′ Ταλιούρας Δ.), Λιούκας (46′ Κούκος Α.), Κόρδας, Καραθανάσης (90′ Γύπαρης), Φατούρος, Παπαναστασίου, Ταλιούρας Γ. (82′ Κούκος Β.), Ταλιούρας Φ.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ: Μαρκής, Βασίλας (60′ Γερώνυμος), Αλικάι, Μιχελής (81′ Σπαγής) Τσίρος, Τσουτσουδάκης, Γαλάτης (66′ Πρισιμιτζής), Μπαλαχτσής (60′ Μυλωνάς), Χατζής (81′ Τριάντης), Ζαχαρόπουλος, Σκούμας.