11.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Tα σημερινά αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Α’ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/10/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/10/20 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-1
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/10/20 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-4
ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-5
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-2
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/10/20 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ. 2-2
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/10/20 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 24/10/20 16:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΗΣ Γ. 1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 24/10/20 16:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 5-0
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 24/10/20 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-1

Related posts

Στα ημιτελικά το Χαϊδάρι

Κωνσταντίνος Ράπτης

Με μπροστάρη τον Κούντου ο Χαραυγιακός νίκησε το Περιστέρι

Κωνσταντίνος Ράπτης

Η Θύελλα Αγ. Δημητρίου 2-1 τα Βριλήσσια στο Κύπελλο

Abola Team 3