Δύο παιχνίδια διεξάγονται σήμερα (30/10) στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.
Στο γήπεδο του Μακεδονικού η τοπική ομάδα υποδέχεται τον Ποσειδώνα Μηχανιώνας, ενώ στο δημοτικό γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων, ο Εθνικός Πειραιά θα αντιμετωπίσει τη Θύελλα Ραφήνας.
Στο πρώτο ματς η ΚΕΔ της ΕΠΟ όρισε διαιτητές τους Θεοδωρόπουλο, Δούμτση και Πάνου από τη Φλώρινα, ενώ το δεύτερο παιχνίδι θα διευθύνουν οι Τριανταφύλλου (Αργολίδας), Γκουριώτης (Αργολίδας) και Λυκομήτρος (Αργολίδας).