13.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Όλα τα αποτελέσματα στην Αθήνα

Στα παιχνίδια της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος OΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Άγιος Δημήτριος – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 1-1, Αγία Παρασκευή – ΑΟ Περιστερίου 4-0, Άγιοι Ανάργυροι – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 0-1, Κένταυρος Βριλησσίων – Αίαντας Ταύρου 0-2, Δόξα Βύρωνος – Λυκόβρυση 3-0.
  • Ρεπό είχε η Ανθούπολη.
H ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ανθούπολη – Άγιος Δημήτριος, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Αγία Παρασκευή, Αίαντας Ταύρου – Άγιοι Ανάργυροι, Λυκόβρυση – Κένταυρος Βριλησσίων, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Δόξα Βύρωνος.
  • Ρεπό έχει ο ΑΟ Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Αστέρας Ζωγράφου – Άτταλος 1-2, Χολαργός – Νέα Ιωνία 2-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Πετράλωνα 2-0, Σούρμενα – Αθηναϊκός 4-2, ΑΕ Ηρακλείου – Βριλήσσια 0-1.
  • Ρεπό είχε η Αγία Ελεούσα.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγία Ελεούσα – Αστέρας Ζωγράφου, Πετράλωνα – Χολαργός, Αθηναϊκός – ΓΣ Αργυρούπολης, Βριλήσσια – Σούρμενα, Άτταλος – ΑΕ Ηρακλείου.
  • Ρεπό έχει η Νέα Ιωνία.
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Άρης Πετρούπολης – Μικρασιατικός 3-2, Παλαιό Φάληρο – Βύρωνας αναβλήθηκε, Καματερό – Ηλυσιακός 0-1, Πανερυθραϊκός – ΑΟ Ιλίου 3-1, Κηπούπολη – Τράχωνες 1-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΣΤΙΚΉ
Μικρασιατικός – Βύρωνας, Άρης Πετρούπολης – Καματερό, Ηλυσιακός – Πανερυθραϊκός, ΑΟ Ιλίου – Κηπούπολη, Τράχωνες – Παλαιό Φάληρο.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Παπάγος – Χαλάνδρι 1-3, Απόλλων Χαλανδρίου – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 0-1, Μελίσσια – Χαϊδάρι 2-0, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Ήφαιστος Περιστερίου 2-1, Ιάσονας – Διάνα Ηλιούπολης 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χαλάνδρι – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Παπάγος – Μελίσσια, Χαϊδάρι – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Ήφαιστος Περιστερίου – Ιάσωνας, Διάνα Ηλιούπολης – Απόλλων Χαλανδρίου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Κοψαχείλα – Γαλαξίας Περιστερίου 0-1, Νεοπεντελικός Κολωνός 3-0, ΓΣ Καισαριανής – ΠΟ Ψυχικού 2-0, Τερψιθέα – Κορωνίδα 2-2, Ηρακλής Περιστερίου – ΑΟ Γλυφάδας 4-0, Πέρα Κλουμπ – Γκυζιακός 0-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Γαλαξίας – Κολωνός, ΠΟ Ψυχικού – Νεοπεντελικός, Κοψαχείλα – Τερψιθέα, Κορωνίδα – Ηρακλής Περιστερίου, ΑΟ Γλυφάδας – Πέρα Κλουμπ, Γκυζιακός – ΓΣ Καισαριανής.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Φωστήρας Ηλιούπολης – Ατρόμητος Χαλανδρίου 1-2, ΠΑΣ Γαλάτσι – Ταταύλα 4-0, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Χαλκηδονικός 6-0, Παράδεισος – Άμιλλα Περιστερίου 3-1, Εθνικός Αστέρας – Αλσούπολη 2-2, Ιπποκράτης – ΑΕ Περιστερίου 4-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ταταύλα, Χαλκηδονικός – ΠΑΣ Γαλάτσι, Φωστήρας Ηλιούπολης – Παράδεισος, Άμιλλα Περιστερίου – Εθνικός Αστέρας, Αλσούπολη – Ιπποκράτης, ΑΕ Περιστερίου – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης.
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Λαύρα Αργυρούπολης – ΑΟ Καλαμακίου 1-1, Ελευθερούπολη – Άρης Χολαργού 2-0, Κηφισιά 2010 – Νέα Σμύρνη 2-3, Ορφέας Αιγάλεω – ΑΕ Μεταμόρφωσης 2-1, Δάφνη Αθηνών – Αστέρας Εξαρχείων 0-0.
  • Ρεπό είχε ο Άρης Καλαμακίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης Χολαργού – Λαύρα Αργυρούπολης, Άρης Καλαμακίου – Κηφισιά 2010, Νέα Σμύρνη – Ορφέας Αιγάλεω, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Δάφνη Αθηνών, Αστέρας Εξαρχείων – Ελευθερούπολη.
  • Ρεπό έχει ο ΑΟ Καλαμακίου.
 
4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Φοίνικας Περιστερίου – Λύκοι Χαϊδαρίου 1-1, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Πεύκη 1-4, Ιεράπολη Αιγάλεω – ΑΟΝ Αργυρούπολης 2-0, Υμηττός – Πανιώνιος Καισαριανής 1-1, Αθηναΐδα – Άγιος Θωμάς 0-4.
  • Ρεπό είχε ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Πεύκη – Φοίνικας Περιστερίου, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ιεράπολη, ΑΟ Ν. Αργυρούπολης – Υμηττός, Πανιώνιος Καισαριανής – Αθηναΐδα, Άγιος Θωμάς – Ποσειδώνας Γλυφάδας.
Ρεπό έχουν οι Λύκοι Χαϊδαρίου.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Λέοντες – Αίμος Πετρούπολης 1-0, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Παγκράτι 0-3, Προμηθέας – Κεραυνός Πετρούπολης 0-2, Νίκη Αλίμου – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου1-3, Αστέρας Γλυφάδας – Θρίαμβος Αθηνών 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Πετρούπολης – Αστέρας Γλυφάδας, Θρίαμβος Αθηνών – Νίκη Αλίμου, Παγκράτι – Προμηθέας, Αίμος Πετρούπολης – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Ίωνες Π. Φαλήρου – Λέοντες.
 
2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Άτλας Κυψέλης – Κρόνος Αθηνών 5-0, Κεραμεικός – Μαρούσι  1-2, Ιλίσσια 2004- ΑΟ Κωφών 1-1, Φοίνικας Καλλιθέας – Πανθησειακός 0-1, Φωστήρας Καισαριανής – Θύελλα Περιστερίου 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Κωφών –  Φωστήρας Καισαριανής, Θύελλα Περιστερίου – Φοίνικας Καλλιθέας, Μαρούσι – Ιλίσσια 2004, Κρόνος Αθηνών – Κεραμεικός, Πανθησειακός – Άτλας Κυψέλης.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Πλάτωνας – Λαρισαϊκός 2-0, Αμπελόκηποι – Πατήσια 3-1, Άφοβος – Ερμής /Ειρήνη Ηρακλείου 0-3, Δόξα Γκύζη – Δούρειος Κυψέλης 1-1, Πράσινα Πουλιά – Αρίωνας 0-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμής Ηρακλείου – Πράσινα Πουλιά, Αρίωνας – Δόξα Γκύζη, Πατήσια – Άφοβος, Λαρισαϊκός – Αμπελόκηποι, Δούρειος Κυψέλης – Πλάτωνας.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Αναγέννηση Πετρούπολης – Κουκάκι 1-0, Τριφυλλιακός – ΑΕ Ιλίου 2-2, Χρυσούπολη – Αστέρας Χαϊδαρίου 2-0, Δάσος Χαϊδαρίου – ΑΕ Ζέφυρος 2-7, Διαγόρας Αιγάλεω – Αττικός 1-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Χαϊδαρίου – Διαγόρας Αιγάλεω, Αττικός – Δάσος Χαϊδαρίου, ΑΕ Ιλίου – Χρυσούπολη, Κουκάκι – Τριφυλλιακός, Ζέφυρος – Αναγέννηση Πετρούπολης.

Related posts

Αίσθηση με Μακρυγιάννη το Παλαιό Φάληρο

Πάει… αγριεμένη στα μπαράζ η Θύελλα Ραφήνας!

Παρελθόν ο Μάριος Κουμπούλης από την Ηλιούπολη

Abola Team 3