8.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 19, 2022
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στους επτά ομίλους

1ος ΟΜΙΛΟΣ
          Άρης Αβάτου       –        Θερμαϊκός  1-0
          Μ. Αλέξ. Ορφαν.  –        Απόλλων Παραλ. 0-2
          Αλεξανδρούπολη  –        Πανδραμαϊκός      1-4
          Νέστος Χρυσούπ. –        Εθνικός Σοχού      1-1
          Δόξα Δράμας        –        Αγροτικός Αστέρας       0-2
          Αναγέννηση Πλαγιάς     –        Ορφέας Ξάνθης    2-2
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου, Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου, Εθνικός Σοχού – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου, Αγροτικός Αστέρας – Αλεξανδρούπολη, Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης, Αναγέννηση Πλαγιάς – Δόξα Δράμας.
2ος ΟΜΙΛΛΟΣ
          Μακεδονικός        –        Εδεσσαϊκός 2-0
          Γιαννιτσά    –        Μ. Αλέξ. Τρικάλων       0-1
          Ηρακλής Αμπελ.  –        Κτηνοτροφικός Αστ.     1-1
          Άγιος Ματθαίος   –        ΑΕ Ποντίων Κοζ. 1-2
          Ποσειδώνας Μηχ. –        Θύελλα Σαρακηνών       0-0
          Κοζάνη       –        ΑΕ Λευκίμμης      1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός – Κοζάνη, Μ. Αλέξαδρος Τρικάλων – Κτηνοτροφικός Αστέρας, ΑΕ Ποντίων – Γιαννιτσά, Θύελλα Σαρακηνών – Ηρακλής Αμπελοκήπων, ΑΕ Λευκίμμης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου, Εδεσσαϊκός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
          Αετός Μακρυχωρίου      –        Νέα Αρτάκη         0-3 ά.α.
          Αταλάντη    –        Δήμητρα Εύξ.       1-2
          Θησέας Αγριάς     –        Αμβρυσσέας         0-0
          Ατρόμητος Παλαμά       –        Εθνικός Ν. Κερ.   0-2
          Ελασσόνα   –        ΑΟ Υπάτου 1-1
          Ηρακλής Λάρισας          –        ΠΟ Φήκης  4-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής Λάρισας – Ελασσόνα, Νέα Αρτάκη – Δήμητρα Ευξεινούπολης, Αμβρυσσέας – Αετός Μακρυχωρίου, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αταλάντη, ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς, ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
          Εθνικός Σκουλικάδου    –        Αμβρακικός         3-0 ά.α.
          Παμβουπρασιακός         –        Αχέρων Καν.        1-2
          Παναχαϊκή  –        Ναυπακτιακός      1-1
          ΑΟ Διαβολιτσίου  –        Αναγέννηση Άρτας        2-0
          Παναιγιάλειος       –        Διαγόρας Βραχν.  2-2
          Τηλυκράτης          –        Παναγρινιακός     2-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παμβουπρασιακός – Εθνικός Σκουλικάδου, Αμβρακικός Λουτρού – Παναχαϊκή, Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Διαβολιτσίου, Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναγιάλειος, Αναγέννηση Άρτας – Τηλυρκάτης, Παναγρινιακός – Αίας Γαστούνης.
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Ν. Επιδ. –       Άρης Σκάλας       1-1
ΑΕ Μυκόνου        –       Φωστήρας  1-1
Σαντορίνη   –       Ηλιούπολη 0-0
Παναρκαδικός      –       Ερμής Μελιγούς  0-2
Χαραυγιακός        –       Άγιος Ιερόθεος    0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγιος Ιερόθεος – Σαντορίνη, Ερμιονίδα – Χαραυγιακός, Άρης Σκάλας – Φωστήρας, Ηλιούπολη – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου, Ερμής Μελιγούς – ΑΕ Μυκόνου.
6ος ΟΜΙΛΟΣ
          Αήττητος Σπάτων –        Προοδευτική        0-1
          Πανελευσινιακός  –        Αστέρας Βάρης    2-1
          Καραβάς     –        Εθνικός Πειραιώς 1-3
          Θύελλα Ραφ.         –        ΑΟ Πυλίου 1-0
          Αίας Σαλαμίνας    –        Αιολικός     άύριο, 15.00
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αιολικός – ΑΟ Πυλίου, Προοδευτική – Αίας Σαλαμίνας, Αστέρας Βάρης – Θύελλα Ραφήνας, Εθνικός Πειραιώς – Αήττητος Σπάτων, Κερατσίνι – Καραβάς.
7ος ΟΜΙΛΟΣ (Εξ αναβολής, 4η αγωνστική)
          Αλμυρός Ηρακλείου      –        Πανιώνος    1-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αλμυρός – Νεάπολη, Άρης Σούδας – Άγιος Νικόλαος, Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου, Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας, Πανιώνιος – ΠΑΟ Ρουφ.

 

 

Related posts

Παπανικόλας και Ντάλλας στο στόχαστρο της Ρόδου

Abola Team 2

Δημακάκος στον Αμπελακιακό

Abola Team 2

Στις 5.30 το απόγευμα σήμερα (18/7) η πρώτη του Αήττητου Σπάτων

Abola Team 2