9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τι έγινε σήμερα (28/11) σε Α’, Β’ και Γ’ Αθηνών

1ος OΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
ΑΟ Περιστερίου – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 0-1, Αγία Παρασκευή – Αίαντας Ταύρου 1-0, Άγιοι Ανάργυροι – Λυκόβρυση 0-0, Κένταυρος – Δάφνη Π. Φαλήρου 1-1, Δόξα Βύρωνος – Ανθούπολη 1-0.
  • Ρεπό είχε o Άγιος Δημήτριος.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγιος Δημήτριος – Δόξα Βύρωνος, Ανθούπολη – Κένταυρος Βριλησσίων, Δάφνη Π. Φαλήρου – Άγιοι Ανάργυροι, Λυκόβρυση – Αγία Παρασκευή, Αίαντας Ταύρου – ΑΟ Περιστερίου.
  • Ρεπό έχει ο Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Νέα Ιωνία – Πετράλωνα 5-0, Χολαργός – Αθηναϊκός 2-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Βριλήσσια 1-0, Σούρμενα – Άτταλος 1-2, ΑΕ Ηρακλείου – Αγία Ελεούσα 0-2.
  • Ρεπό είχε ο Αστέρας Ζωγράφου
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ζωγράφου – ΑΕ Ηρακλείου, Αγία Ελεούσα – Σούρμενα, Άτταλος – ΓΣ Αργυρούπολης, Βριλήσσια – Χολαργός, Αθηναϊκός – Νέα Ιωνία.
  • Ρεπό έχουν τα Πετράλωνα.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Βύρωνας – Τράχωνες 1-0, Παλαιό Φάληρο – ΑΟ Ιλίου 0-3, Κηπούπολη – Ηλυσιακός 0-3, Πανερυθραϊκός – Άρης Πετρούπολης 0-2, Καματερό – Μικρασιατικός αναβλήθηκε.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Βύρωνας – ΑΟ Ιλίου, Παλαιό Φάληρο – Ηλυσιακός, Κηπούπολη – Άρης Πετρούπολης Πανερυθραϊκός – Καματερό, Μικρασιατικός – Τράχωνες.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Διάνα Ηλιούπολης 1-0, Απόλλων Χαλανδρίου – Ήφαιστος Περιστερίου 1-1, Ιάσων – Χαϊδάρι 0-4, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Παπάγος 1-0, Μελίσσια – Χαλάνδρι 1-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Ήφαιστος, Απόλλων Χαλανδρίου – Χαλάνδρι, Ιάσονας – Παπάγο,ς Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Μελίσσια, Χαλάνδρι – Διάνα Ηλιούπολης.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
 
Τερψιθέα – Γαλαξίας 1-0, Κολωνός – ΠΟ Ψυχικού 1-0, Ηρακλής Περιστερίου – Κοψαχείλα 2-0, Πέρα Κλουμπ – Κορωνίδα 1-1, ΓΣ Κασαριανής – ΑΟ Γλυφάδας 6-1, Νεοπεντελκός – Γκυζιακός 3-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γαλαξίας – ΠΟ Ψυχικού, Τερψιθέα – Ηρακλής Περιστερίου, Κοψαχείλα – Πέρα Κλουμπ, Κορωνίδα – ΓΣ Καισαριανής, ΑΟ Γλυφάδας – Νεοπεντελικός, Γκυζιακός – Κολωνός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) 
Παράδεισος – Ατρόμητος Χαλανδρίου 1-3, Ταταύλα – Χαλκηδονικός1-0, Εθνικός Αστέρας – Φωστήρας Ηλιούπολης 3-3, Ιπποκράτης – Άμιλλα Περιστερίου 0-2, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Αλσούπολη 3-0, ΠΑΣ Γαλάτσι – ΑΕ Περιστερίου 2-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Χαλκηδονικός, Παράδεισος – Εθνικός Αστέρας, Φωστήρας Ηλιούπολης – Ιπποκράτης, Άμιλλα Περιστερίου – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, Αλσούπολη – ΠΑΣ Γαλάτσι, ΑΕ Περιστερίου – Ταταύλα.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΑΟ Καλαμακίου – Άρης Χολαργού 4-1, Ορφέας Αιγάλεω – Άρης Καλαμακίου 0-2, Δάφνη Αθηνών – Νέα Σμύρνη 2-0, Ελευθερούπολη – ΑΕ Μεταμόρφωσης 3-0, Λαύρα Αργυρούπολης – Αστέρας Εξαρχείων 0-0.
  • Ρεπό έχει η Κηφισιά 2010.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κηφισιά 2010 – Ορφέας Αιγάλεω, Άρης Καλαμακίου – Δάφνη Αθηνών, Νέα Σμύρνη – Ελευθερούπολη, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Λαύρα Αργυρούπολης, Αστέρας Εξαρχείων – ΑΟ Καλαμακίου.
  • Ρεπό έχει ο Άρης Χολαργού.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Λύκοι Χαϊδαρίου – Πεύκη, 0-0 Υμηττός – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 2-1, Αθηναΐδα – ΑΟΝ Αργυρούπολης 4-3, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Πανιώνιος Καισαριανής 2-2, Φοίνικας Περιστερίου – Άγιος Θωμάς 2-5.
  • Ρεπό έχει η Ιεράπολη.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΣΙΤΙΚΗ
Ιεράπολη – Υμηττός, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αθηναΐδα, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Ποσεισώνας Γλυφάδας, Πανιώνιος Καισαριανής – Φοίνικας Περιστερίου, Άγιος Θωμάς – Λύκοι Χαϊδαρίου.
  • Ρεπό έχει η Πεύκη
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Αστέρας Γλυφάδας – Νίκη Αλίμου 1-0, Κεραυνός Πετρούπολης – Παγκράτι 0-2, Προμηθέας – Αίμος Πετρούπολης 2-2, Θεμιστοκλής – Ίωνες 1-5, Λέοντες – Θρίαμβος Αθηνών 2-6.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Αλίμου – Λέοντες, Θρίαμβος Αθηνών – Θεμιστοκλής, Ίωνες – Προμηθέας, Αίμος Πετρούολης – Κεραυνός Πετρούπολης, Παγκράτι – Αστέρας Γλυφάδας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Φωστήρας Καισαριανής – Φοίνικας Καλλιθέας 1-0, ΑΟ Κωφών – Μαρούσι 1-2, Ιλίσσια 2004 – Κρόνος Αθηνών 3-3, Κεραμεικός – Πανθησειακός 2-1, Άτλας Κυψέλης – Θύελλα Περιστερίου 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίνικας Καλλιθέας – Άτλας Κυψέλης, Θύελλα Περιστερίου – Κεραμεικός, Πανθησειακός – Ιλίσσια 2004, Κρόνος Αθηνών – ΑΟ Κωφών, Μαρούσι – Φωστήρας Καισαριανής.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Πράσινα Πουλιά – Δόξα Γκύζη 0-4, Ερμής Ηρακλείου – Πατήσια 3-3, Άφοβος – Λαρισαϊκός 2-0, Αμπελόκηποι – Δούρειος Κυψέλης 2-2, Πλάτωνας – Αρίωνας 0-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Γκύζη – Πλάτωνας, Αρίωνας – Αμπελόκηποι, Δούρειος – Άφοβος, Λαρισαϊκός – Ερμής Ηρακλείου, Πατήσια – Πράσινα Πουλιά.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Διαγόρας Αιγάλεω – Δάσος Χαϊδαρίου 1-0, Αστέρας Χαϊδαρίου – ΑΕ Ιλίου 2-7, Χρυσούπολη – Κουκάκι 3-4, Τριφυλλιακός – ΑΕ Ζέφυρος 6-0, Αναγέννηση Πετρούπολης – Αττικός 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δάσος Χαϊδαρίου – Αναγέννηση Πετρούπολης, Αττικός – Τριφυλλιακός, Ζέφυρος – Χρυσούπολη, Κουκάκι – Αστέρας Χαϊδαρίου, ΑΕ Ιλίου – Διαγόρας Αιγάλεω.

Related posts

Ο Στεργιώτης προπονητής τερματοφυλάκων στην Αλσούπολη

Abola Team 2

Ο Πανερυθραϊκός 1-0 εκτός τον ΑΟ Περιστερίου

Abola Team 2

ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14-11-16 VIDEO

Ρένος Γιαμπουράς