2.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Όλα τα σημερινά (19/12) αποτελέσματα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος OΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) 
Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων-Λυκόβρυση 2-1, ΑΟ Περιστερίου-Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 0-4, Αγ. Παρασκευή-Ανθούπολη 3-0, Άγ. Ανάργυροι-Άγ. Δημήτριος 2-1, Κένταυρος Βριλησσίων-Δόξα Βύρωνος 2-2.
  • Ρεπό είχε ο Αίαντας Ταύρου
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λυκόβρυση – Αίαντας Ταύρου, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Ανθούπολη – ΑΟ Περιστερίου, Άγιος Δημήτριος – Αγία Παρασκευή, Δόξα Βύρωνος – Άγιοι Ανάργυροι.
  • Ρεπό είχε ο Κένταυρος Βριλησσίων.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Πετράλωνα-Βριλήσσια 1-3, Νέα Ιωνία-ΑΟ ΝΦ Άτταλος 1-1, Χολαργός-Αγ. Ελεούσα 3-0, ΓΣ Αργυρούπολης-Αστέρας Ζωγράφου 1-1, Σούρμενα-ΑΕ Ηράκλειο 1-0.
  • Ρεπό είχε ο Αθηναϊκός.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Βριλήσσια – Αθηναϊκός, Άτταλος – Πετράλωνα, Αγία Ελεούσα – Νέα Ιωνία, Αστέρας Ζωγράφου – Χολαργός, ΑΕ Ηρακλείου – ΓΣ Αργυρούπολης.
  • Ρεπό έχουν τα Σούρμενα.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΑΟ Μικρασιατικός –  ΑΟ Ιλίου 7-0, Παλ. Φάληρο – Καματερό 2-1, Κηπούπολη – Πανερυθραϊκός 3-0, Βύρων –  Άρης Πετρούπολης (αναβλήθηκε), Τράχωνες –  Ηλυσιακός 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης Πετρούπολης – Τράχωνες, Ηλυσιακός – ΑΟ Ιλίου, Καματερό – Βύρωνας, Πανερυθραϊκός – Παλαιό Φάληρο, Κηπούπολη – Μικρασιατικός.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
Χαλάνδρι-Ήφαιστος Περιστερίου 1-1, Απόλλων Χαλανδρίου-Μελίσσια 1-4, Ιάσων-Θύελλα Αγ. Δημητρίου 0-3, Ελπίδα Αγ. Αναργύρων-Παπάγος 0-3, Διάνα Ηλιούπολης-Χαϊδάρι 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΣΤΙΚΗ
Παπάγος – Διάνα Ηλιούπολης, Χαϊδάρι – Ήφαιστος Περιστερίου, Μελίσσια – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Απόλλων Χαλανδρίου, Ιάσονας – Χαλάνδρι.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
Γαλαξίας-Γκυζιακός 0-1, Πέρα Κλουμπ-Ηρακλής Περιστερίου 2-2, ΓΣ Καισαριανής-Τερψιθέα 3-0 ά.α., Νεοπεντελικός-Κοψαχείλα 0-0, Κολωνός-Κορωνίδα 1-0, ΠΟΨ-ΑΟ Γλυφάδας 5-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Γλυφάδας – Γκυζιακός, Κορωνίδα – ΠΟ Ψυχικού, Κοψαχείλα – Κολωνός, Τερψιθέα – Νεοπεντελικός, Ηρακλής Περιστερίου – ΓΣ Καισαριανής, Πέρα Κλουμπ – Γαλαξίας Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
Χαλκηδονικός-Αλσούπολη 0-4, Ταταύλα-Άμιλλα Περιστερίου 2-1, ΠΑΣ Γαλάτσι-Φωστήρας Ηλιούπολης 2-1, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης-Παράδεισος 3-1, Ιπποκράτης-Εθνικός Αστέρας 4-3, Ατρόμητος Χαλανδρίου-ΑΕ Περιστερίου 2-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιπποκράτης Περιστερίου – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Εθνικός Αστέρας – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, Παράδεισος – ΠΑΣ Γλάτσι, Φωστήρας Ηλιούπολης – Ταταύλα, Άμιλλα Περιστερίου – Χαλκηδονικός, Αλοσύπολη – ΑΕ Περιστερίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
Άρης Χολαργού-ΑΕ Μεταμόρφωσης 2-1, ΑΟ Καλαμακίου-Νέα Σμύρνη 2-0, Λαύρα Αργυρούπολης-Άρης Καλαμακίου 0-0, Ελευθερούπολη-Κηφισιά 2010 1-0, Δάφνη Αθηνών-Ορφέας Αιγάλεω 5-2.
  • Ρεπό είχε ο Αστέρας Εξαρχείων.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ορφέας Αιγάλεω – Ελευθερούπολη, Κηφισιά 2010- Λαύρα Αργυρούπολης, Άρης Καλαμακίου – ΑΟ Καλαμακίου, Νέα Σμύρνη – Άρης Χολαργού, ΑΕ Μεταμόρφωης – Αστέρας Εξαρχείων.
  • Ρεπό έχει η Δάφνη Αθηνών.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) 
Πεύκη-Πανιώνιος Καισαριανής 0-1, Λύκοι Χαϊδαρίου-ΑΟΝ Αργυρούπολης 1-0, Φοίνικας Περιστερίου-Θρίαμβος Χαϊδαρίου 1-0, Ποσειδώνας Γλυφάδας-Ιεράπολη 3-0, Αθηναΐδα-Υμηττός 3-1.
  • Ρεπό είχε ο Άγιος Θωμάς.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Υμηττός – Ποσειδώνας Γλυφάδας, Ιεράπολη – Φοίνικας Περιστερίου, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Λύκοι Χαίδαρίου, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Πεύκη, Πανιώνιος Καισαριανής – Άγιος Θωμάς.
  • Ρεπό έχει η Αθηναΐδα.

Related posts

Κοιτάζει Σαϊτη ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου

Ρένος Γιαμπουράς

Γκέλα για Ερμή Ηρακλείου

Παντελίδης Mάνος

Παρελθόν ο Βαβάκας από τον Άγιαξ Ταύρου

Kώστας Παλαιολόγος